ליווי התפתחותי לתינוקות

מגע ותנועה

בסדנת ליווי התפתחותי, נעסוק בתהליכים לחשיפה, תרגול ושיפור ההתפתחות הסנסו-מוטורית של התינוק. הסדנה מחולקת לטווחי גיל ושלב התפתחותי ומותאמת בדיוק לצרכיו של התינוק. קראי עוד…

באווירה נינוחה ונעימה במיוחד, ובתהליך חוויתי מרתק, נלמד יחד מה הם שלבי ההתפתחות ומה החשיבות של כל אחד מהם. ההתנסות המשותפת בקבוצה קטנה מאפשרת הקניית ידע וכלים מעשיים לשיפור וקידום מסע ההתפתחות האישי של כל תינוק, תוך התייחסות למגוון רחב של עולמות לרבות וויסות חושי, מוטוריקה, התפתחות השפה, ריכוז, חשיבה ומיומנויות חברתיות.

בסדנת ליווי התפתחותי, נעסוק בתהליכים לחשיפה, תרגול ושיפור ההתפתחות הסנסו-מוטורית של התינוק.                           

הסדנה מחולקת לטווחי גיל ושלב התפתחותי ומותאמת בדיוק לצרכיו של התינוק. בין הנושאים המועברים בסדנאות: ערסול בדגש על מגע, תנועה וקול. שיפור השכיבה על הבטן, הרמת הראש וחיזוק חגורת הכתפיים. תהליכים לעידוד התהפכות, זחילה, עמידה והליכה בהתאם לגיל התינוק ולשלב בו הוא נמצא. תהליכי תקשורת, תנועה ומוטוריקה גסה ועדינה. יצירת סביבה התפתחותית אידיאלית עבור התינוק, זמן איכות עם אמא ותשומת לב לחשיבות מימוש כל שלבי ההתפתחות של התינוק מגיל לידה ועד גיל שנתיים.

הכירו את המדריכה:

אביטל בשן, אמא ל-3 , מדריכה מוסמכת ובוגרת מכללת ‘צעד ראשון’. אביטל חיה ונושמת את עולם ההורות והתינוקות כשלנגד עיניה מטרה אחת –  לאפשר לכל תינוק לאזן את התפתחותו ולהגיע למלוא הפוטנציאל שלו בהווה ובעתיד, כילד וכאדם בוגר.

יוליה בוקין  אמא ל-2, מדריכה מוסמכת ובוגרת מסלול ‘הלימודים להתפתחות מוטרוית במכללת רידמן’. יוליה מעבירה להורים כלים מעשיים לחיזוק, שיפור וקידום ההתפתחות של התינוק, באמצעות שיטת הטיפול ההוליסטית המתחשבת במכלול התשתיות ועולמות התוכן המקיפים את סביבת הגידול של התינוק.

שאלות? דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר:

דילוג לתוכן