הסיפור שלנו

אודות JJFamily

הסיפור שלי- ג’ניה פישב

אימהות יזמיות הן הדלק שמניע רבים מהשירותים החדשים והמוצרים המיועדים להורים בארץ ובעולם.
מאחורי JJFAMILY עומדת – ג’ניה פישביה,אמא המייצגות את העולם החדש; אישה הניזונה מדלק סילוני ומבינה כמה מהדברים החשובים ביותר ההופכים הורות למאושרת.

היא חושבת שלהיות אמא זו זכות, שדרוש איזון בין קריירה לאימהות ושאי אפשר באמת להספיק לעשות את הכל (אבל הכי חשוב לדעת איך להרגיש טוב עם זה), מתרגשת מההבנה שחיבורים וקשרים עם הורים אחרים הם יותר מאויר לנשימה, יודעות שגוף חטוב הוא לא תמיד עניין של מותרות, שקניונים ובתי קפה הם מקומות נהדרים להיות בהם (אבל לא המקומות להעביר בהם את כל היום) ושאין תחליף לידע מקצועי, קבוצות עבודה קטנות וסביבה נעימה ומחבקת.

המשפט שהיא מוצאות את עצמה אומרת כמה פעמים ביום לכמה אנשים שרק אפשר, הוא: “אימהות מאושרות – ילדים מאושרים”. לאימהות אסור לשכוח את עצמן בטרפת הזו שקוראים לה הורות, היא מזכירה, וב-JJFMAILY ישנן נשים הדואגות לשים גם את אמא במרכז העניינים.
את המרכז הן הקימה בדמות המקום שבו היא מבקשות לגדל את הילדה שלה בעצמה ומתוך ראיית עולם שאינה דוחקת בהתפתחות מואצת של הילדה אלא בגירוי, סקרנות ומימוש הפוטנציאל האישי. את החזון שלה היא מוציאה לפועל בסביבה מעוצבת העשירה בתוכן איכותי – ובסיועם של אנשי מקצוע מיומנים ושימוש בעקרונות השיטה המונטסורית, המיושמת במרכז במגוון פעילויות ונקודות מבט.

באהבה ותבונה, כשהיא חושבת על כל הפרטים הקטנים והמכלול המרכיב חוויה הורית מעצימה, נבנה סדר יום מגוון, עשיר ומלא השראה. לאחר לא מעט חיפושים נמצא גם המקום לבית החדש שלה, מיקום נגיש ו-מ-ו-ש-ל-ם לאוהבות הנוחות והיעילות (טה-דא!!!!! קניון בת ימון בבת ים, המוקף בשלל שירותים, חנויות, חנייה צמודה ואפילו קופת חולים ובית רופאים).

שאלות? דברו איתנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר:

דילוג לתוכן